Od tego roku firma Kocia Bariera, oprócz świadczenia kompleksowych usług montażu siatek zabezpieczających, rozszerza swoją działalność o sprzedaż siatek zabezpieczających do samodzielnego montażu.

Na naszym nowym profilu Allegro znajda Państwo wszystkie dostępne na rynku rodzaje siatek:
  • siatki o oczku 50 mm na 50 mm w kolorze piaskowym, grubość splotu 1 mm,
  • siatki o oczku 40 mm na 40 mm w kolorze piaskowym, grubość splotu 1,5 mm,
  • siatka o oczku 30 mm na 30 mm w kolorze oliwkowym, dodatkowo wzmocniona drucikiem, grubość splotu 1 mm.
  • siatki o oczku 28 mm na 28 mm w kolorze piaskowym, grubość splotu 1 mm
  • siatki o oczku 19 mm na 19 mm w kolorze piaskowym, grubość splotu 1 mm.
Wszystkie siatki sprzedajemy w dowolnym wymiarze wg życzenia klienta. Siatki o oczku 30 mm na 30 mm dostępne są wyłącznie w rozmiarach: 3 m x 8 m, 3 m x 6 m,3 m x 4 m,3 m x 2 m oraz 1,5 m x 2m. Siatki te mogą być używane zarówno jako siatki zabezpieczające przed wypadnięciem kotów jak i zabezpieczające balkony przed ptactwem. Więcej informacji o tym jaka siatka jest najlepsza dla danego kota znajdą Państwo tutaj: http://www.kociabariera.pl/rodzaje-siatek/
Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu Allegro poprzez kliknięcie w ikonę koszyka znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu na naszej stronie www.kociabariera.pl.
W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy rozwieją wszystkie wątpliwości i doradzą kupno odpowiedniego produktu.
Jeżeli nie czują się Państwo na siłach aby samodzielnie zamontować siatkę, zachęcamy do skorzystania z kompleksowej usługi montażu oferowanej
przez naszą firmę.
 

Pozostaw komentarz

Kocia Bariera to firma oferująca usługi profesjonalnego zabezpieczenia balkonów, okien oraz tarasów przed wypadnięciem zwierząt oraz zabezpieczenia budynków przeciwko ptakom.

Dane kontaktowe

Kocia Bariera
ul. Architektów 10
Kraków