Wielu z naszych klientów ma bardzo żywiołowe, duże, psotne koty, ze skłonnością do gryzienia, drapania i niszczenia. Podstawowe pytanie wtedy to: Czy istnieje na rynku siatka, którą mogę zabezpieczyć balkon, taras, okno, jeśli mój kot jest wyjątkowo aktywny jeśli chodzi o gryzienie i drapanie? Co zrobić by był bezpieczny na balkonie?

W naszej ofercie posiadamy siatki, które są w stanie wytrzymać wyjątkowo destrukcyjne działania domowego pupila. I wcale nie musi to być bardzo duży, rasowy kot, również nasze kochane dachowce potrafią narobić trochę szkód:). Dobrym rozwiązaniem jest super wytrzymała siatka ochronna, wykonana z polietylenu z wplecionym w splot drucikiem. Dzięki wewnętrznemu drucikowi jest bardzo wytrzymała, bardziej odporna na drapanie i gryzienie.  

Rozstaw oczek siatki,30 mm na 30 mm, sprawia, że jest ona jeszcze bardziej wytrzymała, ale też nadaje się do zabezpieczeń ochronnych dla zupełnie małych kotów. Siatka występuje w kolorze oliwkowym, oczko 30 x 30 mm, grubość splotu ok. 1,2 mm. Jest odporna na warunki atmosferyczne oraz działanie promieni UV.

Jedynym mankamentem siatki jest fakt, że występuje ona jedynie w kolorze oliwkowym przez co jest zdecydowanie bardziej widoczna od siatek w kolorze piaskowym, które są stosowane najczęściej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji wykorzystujących tą właśnie siatkę.

Pozostaw komentarz

Kocia Bariera to firma oferująca usługi profesjonalnego zabezpieczenia balkonów, okien oraz tarasów przed wypadnięciem zwierząt oraz zabezpieczenia budynków przeciwko ptakom.

Dane kontaktowe

Kocia Bariera
ul. Architektów 10
Kraków