Dzień dobry,

chcemy przedstawić Państwu jedną z naszych ostatnich realizacji, gdzie do zabezpieczenia okien oraz balkonu użyliśmy drewnianej ramki z rozpiętą siatką zabezpieczającą. Ramkę montujemy w sposób bezinwazyjny, jej montaż nie wymaga wymaga wiercenia w ramie okiennej, możemy ją w każdej chwili zdemontować, również samodzielnie.

Do ramki możemy zamontować każdy rodzaj siatki dostępny w naszej ofercie. Kolorystykę ramy możemy dostosować do kolorystyki ramy okiennej. Ramka nie ogranicza nam funkcjonalności okna oraz drzwi balkonowych, możemy je bez problemu otwierać i uchylać zachowując przy tym bezpieczeństwo zwierząt domowych. Idealnie sprawdzi się w budynkach w których nie można montować siatek w sposób inwazyjnych oraz w mieszkaniach wynajmowanych gdzie właściciel nie zgadza się na taki montaż.

Montaż ramki wymaga wcześniejszych dokładnych pomiarów ram okiennych, na ich podstawie tworzymy indywidualny produkt dostosowany do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji oraz do kontaktu z naszymi pracownikami.

Pozostaw komentarz

Kocia Bariera to firma oferująca usługi profesjonalnego zabezpieczenia balkonów, okien oraz tarasów przed wypadnięciem zwierząt oraz zabezpieczenia budynków przeciwko ptakom.

Dane kontaktowe

Kocia Bariera
ul. Architektów 10
Kraków